Kancelaria Prawno – Detektywistyczna Słubice. | WP MKS Romicomp
Ogólnotematyczny Katalog Stron
website

Kancelaria Prawno – Detektywistyczna jest unikalną kancelarią na rynku usług prawno-detektywistycznych w województwie wielkopolskim, zachodniopomorskim oraz lubuskim.
Siedzibą kancelarii są Słubice. Oprócz Słubic kancelaria posiada również oddziały w Gorzowie Wielkopolskim oraz Poznaniu. Kancelaria powstała w celu zapewnienia usług najwyższej jakości.
Mecenas Marcin Ratajczak oraz prywatny detektyw Stanisław Szafran specjalizują się w sprawach rodzinnych, rozwodowych, o kontakty z dziećmi, alimenty oraz windykacyjnych. Radca prawny Marcin Ratajczak prowadzi również sprawy o charakterze międzynarodowym. Mecenas Ratajczak reprezentuje klientów przed sądem w Słubicach, Gorzowie Wlkp., Poznaniu. Marcin Ratajczak jest radcą prawnym od 2013 r. Przed uzyskaniem tytułu radcy prawnego współpracował z kancelariami radców prawnych oraz adwokatów. Od 2013 r. prowadzi kancelarię radcy prawnego, która od 2015 r. współpracuje z Kancelarią Prawno- detektywistyczną Stanisława Szafrana. W styczniu 2016 r. powstał oddział Kancelarii w Słubicach. W styczniu 2017 r. powstał natomiast oddział Kancelarii w Poznaniu.

Hosting zapewnia KYLOS